vyhledat

Masáž Anticelulitidní / Zeštíhlující / Modelovací a Izometrická masáž

Oba masážé anticelulitidní a zeštíhlující mají bojovat s něčím, co už existuje. Při masáži, je úkolem maséra zvolit správnou terapii a prostředky, která zahrnuje vhodné techniky a metody boje s přebytečným tělesným tukem, který se nahromadil v podkožní tkáni. 
Tento druh masáže je do značné míry založen na intenzivní a velmi silná hnětení, oklepywaniu, masírování těla pacienta. Někdy to může způsobit nepohodlí nebo dokonce bolest. Pouze takovým způsobem můžete ovlivnit rychlejší snížení tělesného tuku, který je hluboko v podkožní tkáni.Je určen pro lidi, kteří se potýkají s problémem "pomerančové kůry", chtějí modelovat postavu a zmenšit velikost stehen a boků. 
Často se používají masážní přístroje, jako jsou masážní přístroje a válečky. Kombinace ruční masáže s masážními přístroji a příslušenstvím funguje dobře v boji proti celulitidě a nadměrnému tuku. Správně zvolené masážní techniky v kombinaci se správnou kosmetikou navíc poskytují vynikající hubnutí a tvarové efekty.

Není pravda, že podstoupením série ošetření bude navždy bránit a léčit celulitidu nebo nadměrné kilogramy nenávratně. Není také pravdou, že předložením několika sérií takových ošetření dosáhneme požadovaného terapeutického účinku.

Pravdou je však to, že naše tělo můžeme přivést k dokonalosti pouze tehdy, když zkombinujeme několik lékařských doporučení a dobrých návyků pro trvalé zavádění do našich životů.

Zeštíhlující masáž může být definována jako soubor činností, které se skládají z: izometrické masáže, masáže kombinovanými tkáňovými technikami a technikami klasických masáží. Kombinace těchto prvků přináší efekt zeštíhlení a zpevnění masírovaného místa. To je způsobeno intenzitou masáže, která vede k hyperémii tkání, což vám umožňuje spalovat zbytečný tuk. Přetížení není ničím jiným než zvýšením tělesné teploty v masírované oblasti.
V důsledku toho se také zvyšuje pozitivní průtok krve v tkáních působících na účinnější metabolické procesy. Samozřejmě, jak již bylo zmíněno mnohokrát, by měla být masáž korelována s jinými formami fyzické aktivity, aby se dosáhlo očekávaného účinku. Je velmi důležité, aby dieta a používání kosmetiky na podporu lokálního spalování tuků.Izometrická masáž :

Jedním z druhů masáží prováděných v boji proti nadměrnému tělesnému tuku je ruční izometrická masáž. Dokonale nahrazuje fyzické cvičení. Používá se k posílení svalové hmoty, pružnosti a pevnosti určité dávky svalů nebo jediného svalu. Izometrická masáž se provádí na svalech stehen a hýždí. Tato vlastnost izometrické masáže vám umožní začlenit ji do seznamu procedur zaměřených na modelování a hubnutí postavy těla.
Další indikace pro izometrickou masáž jsou:
- paréza a svalová atrofie způsobená dlouhodobou imobilizací končetin,
-   obrna periferního nervu,
- ochablé ochrnutí a svalové atrofie, např. po mrtvici,
- ve všech případech, kdy je indikováno zvýšení svalové hmoty.
Ve výše uvedených případech provádíme masáže pouze s písemným souhlasem lékaře !!!

Nepoužívejte ji u lidí, kteří jsou příliš mladí nebo ve stáří, stejně jako u všech, kteří mají kardiorespirační problémy. Navíc nepoužíváme masáž u lidí, kteří mají:

- záněty,
- vysoká tělesná teplota,
- aktivní nebo minulá rakovinová onemocnění, 
- onemocnění žil, aneuryzma,
- hypertenze,
- hnisavé a zánětlivé změny na kůži těla,
- tendence k výskytu krvácení,
- menstruace.

DŮLEŽITÉ!

Pro ošetření používám různé druhy olejů a bylinných přípravků, které se vždy přizpůsobuji individuálním potřebám pacienta.

Procedury jsou prováděny s plnou hygienou, diskrétností a intimitou.

Zamluvit si termín : zavolejte  601 372 351  nebo pošlete sms s textem: "chci objednat", ozveme se zpět jakmile to bude možné.


Máte otázky, napište mi  @


Žádné komentáře: