vyhledat

Informace pro ReikiStarověké umění léčení Reiki

  • podporuje konvenční léčbu, zejména chronických onemocnění
  • urychluje zotavení, podporuje před a pooperační postupy
  • posiluje imunitní systém
  • eliminuje problémy s klouby a páteří
  • zlepšuje průtok krve a lymfy
  • podporuje léčbu neplodnosti
  • podporuje samoléčebnou sílu při poruchách spánku, koncentrace a paměti
  • hluboce relaxuje, zbavuje stresu


Základní ošetření Reiki trvá asi 40 minut. Ošetření + suplementace (zaměřené na konkrétní onemocnění, závislost ...) trvá asi 40-50 minut.
Průběh ošetření reiki : energetický sken těla pacienta, očista a dobítí energie 7 základních čaker a očištění pacientovy aury.Energie se přenáší rukama, dotýká se nebo přibližuje ruce k tělu pacienta (Reiki volně protéká oděvem).
Dotyk je pouze jemným dotykem rukama, bez jakéhokoli tlaku nebo akcí typických pro ruční léčebné techniky. Nejedná se o masáž (výjimkou je masáž + reiki), ačkoli ošetření v poloze na zádech se provádí na speciálně připraveném masážním stole. Je důležité, aby osobě zažívájicí ošetřeni bylo pohodlné a teplo.
Během zákroku zůstává pacient ve svém oděvu, nemusí nic svlékat kromě obuvi, kovových ozdob, pásů a brýlí. 
Reiki je zcela pozitivní, jemná a mimořádně účinná energie.
Během procedury Během zákroku může pacient i terapeut cítit účinky energie jako příjemné teplo, horko, chlad, brnění, pulzování, někdy mírnou bolest, která rychle prochází, a někdy úplně nic, alespoň v tuto chvíli nic znatelného. Vše záleží na tom, co člověk v daném okamžiku potřebuje, aby jeho tělo získalo rovnováhu a schopnost se regenerovat.
Po sezení se mohou objevit příznaky čištění těla od toxinů, např. lehký výtok z nosu, zvýšené pocení, časté močení, vyrážka, průjem. Projdou sami, obvykle po dvou dnech. Nejsou příliš obtěžující, protože se cítíme velmi dobře.
Pro podporu procesu čištění, který je součástí procesu lečení, pijte více vody (asi 8 sklenic denně) a použijte snadno stravitelnou stravu.
Reiki má pozitivní vliv na každého, kdo to zažil.

K dosažení uspokojivých účinků energie stačí jedno ošetření zřídka, obvykle je potřeba pět schůzek. První dvě schůzky den co den, případně oddělené dvěma dny, následující později, např. po týdnu.
 U chronických onemocnění kromě povinných pěti pravidelných schůzek -  může být zapotřebí schůzka každých 10 dní nebo jednou měsíčně.
Nikdo nemůže slíbit, že Reiki odstraní jakoukoli nemoc z těla nebo zázračně uzdraví nevyléčitelně nemocnou osobu (což neznamená, že se zázraky nedějí). Určítě vaše noha nebo ruka nebude dorůstat zpět, stařec se nezmění na mladého muže a od narození slepý začne tě vidět. Ale použití energie Reiki umožňuje tělu, aby využilo svůj plný zdravotní potenciál. To způsobí, že se rána na prstu vyléčí téměř okamžitě, všechna zranění se vyléčí, starý muž bude dobře spát a jeho vidění se pravděpodobně zlepší. 
Reiki ovlivňuje lidi komplexně, pracuje na všech úrovních, urychluje proces léčby konvenčními metodami, interaguje se specifikami předepsanými lékařem a dalšími způsoby léčby.
Reiki zmírňuje bolest zavedením vnitřního míru, takže i přes určité nedostatky a vrozená omezení si každý může užívat života a spokojenosti, udržovat si co nejvíce zdraví, jak to věk a okolnosti dovolují.

Jak se připravit na Reiki terapii?
Neexistují žádné zvláštní požadavky, aby se Reiki dostalo k příjemci. Ruce léčitele a souhlas člověka, který chce zažít úžasnou sílu této energie, jsou dostatečné. Léčebný proces však může být zefektivněn podle několika doporučení.
Přijeďte na terapii, pokud možno čerstvě po sprše, nepoužívejte parfémy, nekuřte těsně před zákrokem, nepijte alkohol.
Odstraňte všechny kovové ozdoby - mohou narušit přirozený tok energie.
Současně, pokud má pacient nějaké kovové implantáty nebo například kardiostimulátor, není to proti indikaci pro chirurgický zákrok. Reiki je inteligentní energie, která bude s takovými zařízeními zacházet jako s částí těla pacienta.
Informujte svého terapeuta, pokud máte nějaké zdravotní potíže.
Věřte tomu, kdo provádí proceduru, pokud máte nějaké pochybnosti nebo cítíte silný příliv energie (možná vám dosud neznámý), řekněte jim o tom.


Před a po zákroku by měl pacient a terapeut vypít sklenici vody.

Těsně před procedurou použijte toaletu, aby nic nenarušovalo kontinuitu relace.

Po zákroku, když tělo a mysl prožívají hlubokou relaxaci, si musíte dát několik minut, abyste se vrátili do reality.Etické a právní zásady činnosti kvalifikovaného léčitele.

1. Terapeuta Reiki není náhradou lékaře.
2. Během terapie Reiki se aktivují samoléčivé síly pacienta. Nebudou provazene žádné  lékařské diagnózy ani nelegální lékařské terapie.
3. Pokud jde o léky, nebudou vydána žádná doporučení.
4. Nebudou dány žádné sliby uzdravení.
5. Dotyk používaný během procedury je pouze jemným dotykem rukou, bez jakéhokoli tlaku nebo akcí typických pro ruční léčebné techniky.

Terapie Reiki jsou vedeny za podmínek úplné fyzické a duševní bezpečnosti.


Zamluvit si termín : zavolejte  601 372 351  nebo pošlete sms s textem: "chci objednat", ozveme se zpět jakmile to bude možné.
Máte otázky - napište @


Žádné komentáře: