vyhledat

středa 3. února 2021

TianDe - Nebeská dokonalost

 

V překladu z čínštiny TianDe znamená „nebeská dokonalost“.


Nikdy předtím nebyla cesta ke štěstí, mládí a kráse tak jednoduchá. A vize natolik jasná a zřejmá.

" Všechno začalo snem. Snem o dokonalém světě. Trocha fantazie, silný náboj kreativní energie a kapka štěstí jej pomohly proměnit v dokonalou vizi. Vytvořili jsme společnost, jejíž myšlenky směřují k výšinám, do nebeské říše. V překladu z čínštiny TianDe znamená „nebeská dokonalost“.

Přitom ale stojíme nohama pevně na zemi a jsme přesvědčeni, že i ta nejdokonalejší vize nemůže být realizována bez spolehlivých základů. Dokonalé produkty TianDe; přípravky, které byly vytvořeny podle tradičních receptů z Východu a Altaje; kvalita ověřená staletími – na to vše můžeme být právem pyšní, to vše umožňuje proměnit dokonalou vizi ve skutečnost.

Dokonalá vize a dokonalé produkty TianDe naplňují svět krásou a láskou, lidé je předávají mezi sebou a směřují ke zrodu dokonalého týmu. Týmu svobodných a šťastných lidí, kteří ovládají své sny a své životy.

Dokonalá trojjedinost spojuje vizi, produkty a týmy, přičemž vytváří harmonii dokonale krásného světa, světa neomezených možností - světa TianDe!

Filozofie nebeské harmonie, jež leží u zrodu receptů moudrých léčitelů, a energie krásy, která je součástí všech našich výrobků - to jsou jiskřičky štěstí, které předáváme z dlaně do dlaně v našem světě TianDe. A tuto dokonalost štědře sdílíme s vámi!  " (citát z webu TianDe)


Plánujeme na několik desetiletí dopředu a záleží nám na tom, jak bude naše planeta vypadat za 100 nebo 200 let. Lesy jsou plíce naší planety a každoročně zmizí 13 milionů hektarů lesů. Vysadí se však pouhých 6 hektarů. Tuto situaci můžeme a musíme změnit, a to společně!

Korporace TianDe se zajímá o budoucnost, aktivně uvádí na trh výrobky ekologického zaměření a zvyšuje povědomí o odpovědnosti spotřebitelů vůči životnímu prostředí.

Ekologický projekt korporace TianDe cílí na zvýšení kulturní ekologie obyvatel a popularizaci péče o zdraví a životní prostředí. Od roku 2013 věnuje společnost TianDe finanční prostředky získané z prodeje eko výrobků na ozelenění planety. I vy můžete zakoupením výrobků z řady Eco Sphere přispět na výsadbu jehličnatých stromů a pomoci zachránit planetu.

Akce „Les TianDe“ započala svou cestu v rodné zemi společnosti. Prvních stovky tisíc sazenic byly vysázeny v Altajském kraji. Dále se les rozrůstal v Novosibirské oblasti, v národním parku Soči a v dalších ruských městech.

Tento program pro životní prostředí pokračoval i za hranice Ruské federace, a to hned v několika dalších státech. Sazenice stromů byly vysazeny v Kazachstánu, Bulharsku, Litvě a v Bělorusku. V Červenské oblasti této země byl také vysazen miliontý strom TianDe. 

Náš tým TianDe vysadil na území České republiky první Les TianDe v dubnu roku 2019, a to na samotném jihu, v okolí Horní Plané. "  (citát z webu TianDe)

Online Katalog TianDe


Více informací o těchto produktech najdete 👀tady
Pokud se rozhodnete koupit jakýkoli produkt , budete potřebovat identifikační číslo, tzv. ID, díky kterému po prvním nákupu získáte VIP slevu až o třetinu !!!
Zavolejte mi 601 372 351, napište textovou zprávu, nebo napište zprávu přes messenger: Gosia Vaníček; 

Zaregistruji Vás a rada pomůžu se vším😊

Žádné komentáře: