vyhledat

pátek 22. března 2019

REIKI / práce s energiíŘada mých mistrů: Mikao Usui, Chujiro Hayashi, Hawayo Takata, Phyllis Furomoto, Claudia Hoffman, Mary Shaw, Christine Henderson, Bruce Way, Ariane McMinn, Mona Khalaf, Dharmadevi, Aga Pasha


Reiki je především energií lásky. Nikomu nemůže ublížit. Je to skvělá relaxace. Je to úžasná a účinná terapie dostupná všem.


Reiki je úžasná a velmi efektivní metoda přírodní terapie. Spočívá v přenosu léčivé energie "KI" přes terapeuta k pacientovi jemným dotykem rukou. Pro tuto metodu jsou charakteristické speciální úpravy a pozice rukou terapeuta, speciálně vybrané energetické body na těle pacienta a jedinečná relaxační atmosféra léčby Reiki.

"Když je student připraven, objeví se Mistr"
                                                                               (Čínské přísloví)Kurzy Reiki - Zvu všechny, kdo si myslí, že Reiki je pozoruhodná cesta.
Provozuji kurzy 1, 2 a 3 stupně Reiki. Snažím se, aby moji studenti z mých kurzů získávali všechny základní informace; v každém okamžiku vývoje nabízím pomoc a radu; zbytek vyzve každého k intuici a sám povede energii.


Moji Mistrini :
先生 / Sensei - jsem Ti velmi vděčná za všechno, co jsi pro mě udělalala, ale především za otevření mi cesty do Zdrojí Reiki -
                                                       ありがとうございまし.


Zamluvit si termín : zavolejte  601 372 351  nebo pošlete sms s textem: "chci objednat", ozveme se zpět jakmile to bude možné.
Žádné komentáře: