vyhledat

úterý 4. dubna 2017

Pampeliška , Smetánka lékařskáTato často přehlížená rostlina je považována za plevel, ale má mnoho léčivých vlastností a měla by být sklízena mimo silnice a jiné kontaminanty.
Čaj z pampelišky ovlivňuje buňky infikované rakovinou způsobem, který je rozloží do 48 hodin, během nichž nejsou poškozeny žádné zdravé buňky.


Naše babičky používaly pampeliškový sirup (recept) s vědomím, že obsahuje mnoho léčivých látek, ačkoli si nebyly jisty, zda kořen pampelišky může pomoci při léčbě pacientů s rakovinou. Vědci zjistili, že kořen této rostliny je lepší než chemoterapie, která ničí všechny buňky, a kořen pampelišky pouze ty s rakovinou. (další informace)
Má také močopudné vlastnosti, stimuluje vylučování žluči, čistí játra, pomáhá při alergiích a snižuje hladinu cholesterolu. Obsahuje velmi důležité vitamíny a minerály, jako je vitamin B6, thiamin (vitamin B1), riboflavin (vitamin B2), vitamin C, železo, vápník, draslík, kyselina listová a hořčík.
Obsahuje až 53% denní potřeby vitamínu K a přibližně 110% doporučené denní dávky vitamínu A. Tyto skutečnosti jsou známy už léta, ale nedávné studie daly nové světlo na pampelišku.

Studie chemie a biochemie byla provedena na University of Windsor v Kanadě a výsledky mohou dát pacientům s rakovinou naději. Bylo zjištěno, že kořen pampelišky zabíjí rakovinné buňky, aniž by to nepříznivě ovlivnilo zdraví, jak bylo zveřejněno v časopisu Natural News.
Dospělo se k závěru, že dlouhodobé ošetření kořenem pampelišky může zničit většinu rakovinných buněk, a díky neočekávaným výsledkům získali vědci další podporu pro pokračování ve výzkumu této nádherné byliny.

Domácí recept na sirup z pampelišky odkaz

Správná příprava kořene pampelišky - recept - důležité, přečtěte si to až do konce!Obsah na www.newgalatea.com nenahradí lékařskou konzultaci.
Správně používané bylinky a bylinné produkty mohou účinně léčit nebo podporovat léčbu.
Diagnostika a léčba by měla být vždy konzultována s lékařem.

Máte otázky, napište mi @

Žádné komentáře: