vyhledat

Co je to Reiki?Reiki je úžasná a mimořádně účinná metoda přírodní terapie.
Jedná se o přenos léčivé energie „KI“ od terapeuta na pacienta jemným dotykem rukou nebo zcela bez dotyku.
 Tato metoda je charakteristická zvláštním uspořádáním a polohami rukou terapeuta, speciálně vybranými energetickými místy na těle pacienta a jedinečnou, relaxační atmosférou ošetření Reiki.
      Staré japonské slovo: „Reiki“ doslova znamená „univerzální životní energie“. Energie života proudí skrze všechno, co existuje, oživuje, vytváří a neustále se obnovuje. Vitální energie, vnitřní energie, dech, vůle, vnitřní síla těla jsou nejčastěji používané významy této energie. Jeho neomezený volný pohyb lidským tělem zaručuje jeho fyzické, duševní a emoční zdraví.  
        Stává se však, že např. v důsledku negativních emocí, starostí, rozhořčení, zármutku nebo silného stresu je blokován volný tok životní energie, pak se objeví nemoc a člověk potřebuje pomoc. Čím déle blokáda trvá, tím závažnější je nemoc a závažnější symptomy. Můžete požádat o pomoc terapeuta Reiki, který během procedury dokáže řídit proud životní energie, aby stimulovat obranyschopnost těla, odstranit blokády a připravit imunitní systém pro samoléčení.
       Používání Reiki energie rovněž podporuje každé dobré akci, posiluje pozitivní záměry a tvůrčí myšlení. Pacienti mají rostoucí pocit bezpečí a ochrany, protože energie Reiki, pokud ji necháme působit, nás vyrovnává na všech úrovních naší existence: těla, mysli a ducha.
        Reiki také dává povědomí o těchto procesech a naznačuje, jak se z toho dostat. Neexistuje skutečné uzdravení těla bez uzdravení emocí, bez skutečného odpuštění a změny mentálních vzorců.
        Reiki je především energie lásky. To nemůže nikomu ublížit. Je skvělou relaxace. Je úžasná a účinná terapie dostupná pro každého.

Terapeutické účinky:
       Pečlivě provedená léčba a změna životního stylu a stravy pacienta, spolu s příjmem výživových doplňků a začleněním dalších holistických (celkově) léčebných metod do terapie, přináší skvělé výsledky. Přinášejí nejen úlevu v utrpení, snižují úroveň bolesti,zmírnění příznaků onemocnění, ale především dávají pocit znovuzískání vnitřní síly a radosti z existence.
Milujte sebe a budete zdraví :
        Příčinou většiny nemocí je nedostatek pozitivních pocitů. Především nám chybí,sebe-láska,   sebevědomí a sebepřijetí. Proto například potíže se žaludkem, játry, střevy, palpitacemi a přetrvávajícími bolestmi hlavy, ačkoli lékařské vyšetření neprokazují žádné fyzické změny. Projevy nedostatečné sebepřijetí jsou velmi často nemoci žen, rakovina, neuróza, depresivní stavy, nedostatek imunity.

       Pevně věřím, že imperativ dobra je hluboce zakořeněný v každém člověku. Jsem přesvědčena, že Reiki jako Universal Life Energy (Univerzální Životní Energie) - je kreativní a pozitivní a ho posiluje.  Její činnost očišťuje srdce nenávistí, předsudky a hořkosti. Dává schopnost milovat sebe a ostatní. Pomáhá léčit rány duše a těla. Po setkání s Reiki člověk senestydí být dobrým, a chová se k sobě a ostatním lidem s úctou.


Zamluvit si termín : zavolejte  601 372 351  nebo pošlete sms s textem: "chci objednat", ozveme se zpět jakmile to bude možné.
Máte otázky - napište @

Žádné komentáře: