vyhledat

Komplexní reflexní terapie
Práce s klientem

Diagnóza
Nabízím diagnozu na chodidle, s jejich pomocí mohu určit příčinu zdravotních potíží a následně zvolit nejvhodnější způsob terapie. Diagnóza nás může také upozornit na budoucí možné potíže a působit tak preventivně. Na základě diagnózy vám mohu doporučuji úpravu stravy a životního stylu. Společně s vámi budeme hledat příčinu problémů, nikoliv pouze potlačovat příznaky.

Terapie
Na základě diagnozy zvolím terapii. Používám reflexní a Breusseho masáž, terapie Reiki, terapii teplem pomocí rašeliny, parafinu, bylinek, lavovych kameny a čínské bubliny. Terapii vybírám vždy po domluvě s klientem.

Uvolnění krční páteře
Velmi často bývá součástí terapie uvolnění krční páteře. Krční páteř uvolňuji nejprve v sedě na židli za pomoci reflexních bodů. Neprovádím prudké a trhavé pohyby, pohyb v krční páteři je pomalý, jemný a spojený se stiskem bodů, které uvolňují šíjové svalstvo. Mohu též využít  baňkování, masáž.

Reflexní uvolnění zad
Velmi často klienti přicházejí s bolestí zad nebo s příznaky, které jsou způsobeny blokádami v oblasti páteře. Během terapie se proto můžeme zaměřit speciálně na záda. Využívám Breusseovu masáž, reflexní body a akupunkturní body drah ledvin, močového měchýře a žlučníku. Nedostatečné proudění energie v těchto drahách je častou příčinou vzniku svalových spasmat, blokád páteře a též bolestí hlavy.


DŮLEŽITÉ!

Pro ošetření používám různé druhy olejů a bylinných přípravků, které se vždy přizpůsobuji individuálním potřebám pacienta.
Procedury jsou prováděny s plnou hygienou, diskrétností a intimitou.

Zamluvit si termín : zavolejte  601 372 351  nebo pošlete sms s textem: "chci objednat", ozveme se zpět jakmile to bude možné.

Žádné komentáře: