vyhledat

Pokožka pod rouškou


   Každodenní nošení roušek může u lidí s citlivou pokožkou, ekzémem, seboroickou dermatitidou či akné vyvolat podráždění. Obtíže se žel začínají vyskytovat i u osob, které dříve problémy neměly. Při nošení roušek dochází totiž ke tření, lehkému zapaření, ale především k množení patogenů, které se zachycují v roušce. Ty pak oslabují přirozenou obranyschopnost pokožky.

Patří krém na nohy na obličej?

Běžně se to nedělá, ani dělat nemá. TianDe ale má ve své nabídce Preventivní krém s hadím tukem, který má multifunkční použití. Kromě zvláčňujícího hadího tuku obsahuje výtažky z rostlin, které urychlují hojení zánětu, mají silné antibakteriální účinky, odstraňují suchost a podráždění. Kromě toho působí jako mírné lokální antiseptikum a anestetikum.

Co sada obsahuje?  


Více informací o produktech a kontraindikace najdeš v popisu jednotlivých produktů.

Jak produkty používat?

  1. Obličej čistěte ráno a večer Intimním gelem TianDe. Obsahuje koloidní stříbro a výtažky z rostlin, které působí antibakteriálně a zklidňují podráždění.
  2. Na postižené místo naneste podle potřeby v tenké vrstvě Preventivní krém s hadím tukem, teprve pak nanášejte další kosmetické produkty na zbývající oblasti.
  3. Na zbývající část obličeje naneste krém s mucinem hlemýžďů, působí jako prevence a je vhodný pro posílení obranyschopnosti pokožky.
  4. Před nasazením roušky naneste 1-2 kapky masážního oleje na ucpaný nos, přímo na tkaninu. Nebo jej můžete kápnout do sáčku, který používáte pro přenos čistých roušek.
  5. Roušku po každém použití vyperte v intimním gelu.


Pokud se rozhodnete koupit jakýkoli produkt, tady máte kontakt se mnou. Můžete si je také koupit sami, přímo v jakémkoli online obchodě TianDe. K tomu budete potřebovat identifikační číslo, tzv. ID, díky kterému po prvním nákupu získáte VIP slevu až o třetinu !!!
Zavolejte mi 601 372 351, napište textovou zprávu, nebo napište zprávu přes messenger: Gosia Vaníček; 
Zaregistruji Vas a pomůžu se vším 😊


Využito material tekstovy se stránky tiande


Žádné komentáře: