vyhledat

Masáž čínskou bublinkou / vakuem

   
Čínská baňkování je postup založený na starověké čínské medicíně (přes 3000 let) v kombinaci s moderními znalostmi. Díky této kombinaci poskytuje vynikající terapeutické výsledky.
Ošetření kombinuje dva základní prvky:
> podtlak
> ruční masáž
Díky gumovým bublinám je možné stimulovat krevní a lymfatický oběh. Baňková masáž zlepšuje funkce buněčného metabolismu. Během procedury je stimulován metabolický proces a v důsledku toho dochází k redukci tukové tkáně a odstranění nevhodných látek z těla. To je způsobeno použitím lymfatické drenáže, která způsobuje detoxikaci organismu.
Čínskou baňkování lze porovnat s vakuovou terapií. Dokonale zvládá snížení bolesti a odstranění 
otoků.

Je vhodné se rozhodnout pro takovou masáž, když se objeví:
-celulitida,
-hypertenze,
-bolest v kloubech,
-bolest zad,
-bolest krku,
-zánět nervových kořenů,
-astma,
Masáž baňkování je soubor ošetření, které ovlivňují různě tkáně a orgány těla. V důsledku toho se mění nejen vzhled, ale i fungování celého organismu. To znamená, že masáž není jen formou péče o tělo, ale také účinnou léčbou různých onemocnění.

Nejúčinnější je, pokud se provádí v probíhajících sériích
od 10 do 12 ošetření. Vzdálenost mezi jednotlivými masážemi
a další by neměla být delší než 3 dny v dané sérii. Pokud by tato masáž měla být pouze profylaktická, může to být tiše to jednou týdně bez naložení těla. Zde je třeba zdůraznit, že bezbolestné zarudnutí kůže je typický, ne ma v nich nic neobvyklecho a po několika dnech se budou absorbovat. V žádném případě nejsou indikací k pozastavení léčby. Můžete snadno podstoupit další masáž bez obáv, že přetížení kůže je nežádoucí.
Lékařsky léčivý účinek bublin na lidské tělo byl prokázán. Vytvoření vakua v bublině nasáté do kůže zlepšuje cirkulaci krve a lymfy, perfektně působí na klouby, snižuje bolest svalů, mobilizuje imunitní systém v boji proti různým onemocněním.
Po čínské baňkování klient cítí úlevu, srovnatelnou suklidnění , někdy ve srovnání s popisem omlazení. Tato masáž má po fyzické námaze vynikající regenerační vlastnosti. Díky tomu získávají svaly větší schopnost pracovat, rychleji se regenerují, zvyšují napětí a pružnost.


Čínská bublina je velmi účinnou léčbou proti celulitidě.
Tajemství spočívá v tom, že čínská baňková masáž intenzivně stimuluje cirkulaci krve a tělních tekutin. To výrazně ovlivňuje tělo zbavit se zbytečných metabolických produktů a zpožděných toxinů. V důsledku toho následuje: snížení tukové tkáně, snazší pronikání do kůže z hubnutí přípravků používaných během procedury.Využití čínské bubliny v boji proti celulitidě je extrémně přesný kosmetický postup, který mezi ostatní metody je umístěny na nejvyšším místě. Přináší vám to moc jasné účinky a v krátké době.
Pravidelně podstupující masáže způsobuje velmi mnoho viditelný účinek na kvalitu pleti, výrazně snížený obvod částí těla, která byla podrobena masáži.

Podávání série masáží v problému celulitidy se zaměřením na jeho redukci, může překvapit pozitivními účinky. Kombinace masáže se zdravým životním stylem, správné dávky pohybu a správné výživy nejen znatelně sníží pomerančovou kůru, ale také modeluje tělo a
obnoví ztracenou pevnost. Tento typ masáže je velmi ceněn jak před, tak i po liposukci. • před masáži, by pacient neměl jíst velké jídlo, nebo použít horkou koupel,
 • po ukončení procedury je doporučeno, vyhnout se slunečnímu záření


 • Kontraindikace
  Rozhodně s použitím masáže by mělo být upuštěno v případě
   zvýšení tělesné teploty,
   poruchy srážlivosti krve,
   zánět kůže,
   exsudativní artritida,
   otoky neznámého původu,
   tuberkulóza,
   aktivní rakoviny,
   těhotenství,
   menstruace,
   citlivou pokožku,
   takzvané „Pavouci“
   křečové žíly.

  Další kontraindikace při použití baňkování jsou:
  Autoimunitní onemocnění, vysoký krevní tlak, epilepsie, dlouhotrvající oslabující onemocnění a těhotenství.
  Vždy je třeba mít na paměti, že čínská baňkování není prováděno ve velmi hubených lidech au malých dětí !

  Nejpopulárnější použití čínské bubliny jsou:
  -boj proti celulitidě,
  -lymfatický edém,
  -napjaté a bolavé svaly.

  Mezi nejčastější nemoci, na které se vztahuje akupunkturní bubliny zahrnují:
  chřipka,*
  nachlazení,*
  nespavost,
  kinetóza,
  nadýmání břícha,
  bolest v krku a šíje,
  ochrnutí poloviny těla,
  celulitida,
  artritida, např. ramenní, loketní, kyčelní a kolenní klouby,
  zánět nervových kořenů

  *V těchto případech z hygienických důvodů neprovádíme masáže v našem salonu

  Čínská bublina je masáž a akupresura v jednom.
  Zvláště se doporučuje podstoupit tuto léčbu - chronickými bolestmi různého původu, špatným krevním oběhem, lymfatickými problémy a únavou těla.  DŮLEŽITÉ!

  Pro ošetření používám různé druhy olejů a bylinných přípravků, které se vždy přizpůsobuji individuálním potřebám pacienta.

  Procedury jsou prováděny s plnou hygienou, diskrétností a intimitou.

  Zamluvit si termín : zavolejte  601 372 351  nebo pošlete sms s textem: "chci objednat", ozveme se zpět jakmile to bude možné.


  Máte otázky, napište mi  @

  Žádné komentáře: