vyhledat

Masáž lávovými kameny

lavove1

Masáž lávovými kameny je starodávná, mýtická čínská masáž, první záznamy o této masáži jsou z Číny, 2000 let před naším letopočtem.
Kameny se nahřejí ve vodní lázni a poté se teplé přikládají na tělo. Současně probíhá masáž jednotlivých částí těla horkým olejem a dvěma většími kameny, které se drží v dlani.
Masáž lávovými kameny patří mezi poměrně žádané masáže. Správně provedená masáž Vás dovede k relaxaci a mnohdy Vás i ukolébá k posilujícímu spánku.
Masáž lávovými kameny je dobrou relaxací. Teplo sálající z hladkého kamene prostupuje do organizmu až 3 cm hluboko. Ovlivňuje fyziologické procesy, uvolňuje, odstraňuje nervozitu a stres, nespavost a další problémy, které souvisejí s vysokými nároky na psychiku. Přináší celkové uklidnění, pocity bezpečí,kdy starosti a stresy samovolně odplouvají. Na tělesné úrovni pomáhá teplo z kamenů uvolňovat ztuhlé svaly, bloky, křeče. Uleví od bolesti v kloubech, reguluje trávení a zrychluje metabolismus. Odplavuje škodlivé látky z tkání, jater a ledvin.


Znalezione obrazy dla zapytania masaż lawowymi kamieniami fotki
Indikace 

-bolest, napětí a únava svalů
-atrofie svalů, modřiny, 
-tenisový loket, artritida
-bolesti hlavy
-zácpa a zažívací problémy
-stres

Kontraindikace :
-choroby srdce, 
-vysoký krevní tlak,
-extrémně vysoká obezita,
-křečové žíly,
-autoimunitní dysfunkce (např. syndrom chronické únavy),
-nakažlivá virová onemocnění (např. chřipka),
-kožní problémy,
-akutní astma, 
-infekce, 
-záněty,
-diabetes, 
-neuropatieDŮLEŽITÉ!

Pro ošetření používám různé druhy olejů a bylinných přípravků, které se vždy přizpůsobuji individuálním potřebám pacienta.
Procedury jsou prováděny s plnou hygienou, diskrétností a intimitou.

Zamluvit si termínzavolejte  601 372 351  nebo pošlete sms s textem: "chci objednat", ozveme se zpět jakmile to bude možné.


Máte otázky, napište mi @

Žádné komentáře: