vyhledat

Masáž bylinnými nebo solnými razítky/měšci

Masáž bylinnými měšci je zařazena jak mezi relaxačni, tak mezi detoxikační. V obou připadech má úžasné účinky a to, jak na naše tělo, tak i na duši. 

Podobny obraz

Měšce jsou plněny pečlivě vybranými bylinkami a jsou nahřívány v páře, čímž se síla bylinek a jejich léčivé látky aktivují. 


Podobny obraz

Tělo se nanesením teplého oleje a pomocí masáže přirozeně připraví na přijímání účinných látek z bylinek v měšcích. Speciálními pohyby se potom ošetřuje celé tělo. Nejen, že cítíte vůni napařených bylin, což je velmi relaxační a  uklidňující, ale zároveň Vaše pokožka reaguje na působení tepla a přijímá léčivou sílu jednotlivych bylinek. 


Podobny obraz

Masáž je velmi jemná a uklidňující. Pokud chcete mít nejen relaxaci ale i očistu organismu a celkovou detoxikaci, je dobré naplánovat si bylinnou masáž měšci alespoň 2-3x po sobě, aby došlo k vyloučení většiho množství škodlivin.

Před masáží uděláme peeling (dle přaní) :
- solno - olejový (bylinný olej s růžovou Himalájskou solí)
- kávovo - olejový (mletá káva s kokosovým olejem)

Idikace a Kontraindikace k masáži ...

Masáž s bylinnými měšci je vysoce doporučena pro osoby zatížené nadměrným stresem, přepracovanými psychofyzicky, obezitou, úzkostnou poruchou nebo celulitidou. Tato masáž pomáhá bojovat s bolestmi zad, malátností, problémy se spánkem, depresí a je vynikajícím prvkem pro podporu biologické regenerace.

Masáž s bylinnými 
měšci patří do skupiny "horkých" masáží, což znamená, že ji ne každý může používat. Kontraindikací k jeho realizaci jsou především kardiovaskulární onemocnění, křečové žíly, kožní onemocnění, jako jsou například otevřené rány, citlivá kůže nebo zánět. Měšci nemohou být používány lidmi se silikonovými protézami, ani razníky používané pro dislokace a výrony. Další kontraindikací je těhotenství, zvýšená tělesná teplota, infekční onemocnění, menstruace, poruchy srážlivosti krve, kašel, astma.

DŮLEŽITÉ!

Pro ošetření používám různé druhy olejů a bylinných přípravků, které se vždy přizpůsobuji individuálním potřebám pacienta.
Procedury jsou prováděny s plnou hygienou, diskrétností a intimitou.


Zamluvit si termín : zavolejte  601 372 351  nebo pošlete sms s textem: "chci objednat", ozveme se zpět jakmile to bude možné.


Máte otázky, napište mi  @Žádné komentáře: