vyhledat

Sportovní masáž


Sportovní masáže tvoří důležitou součást přípravy amatérských i vrchojových sportovců, kteří chtějí opakovaně podávat sportovní výkony a zároveň co nejúčinněji předcházet vzniku trvalého poškození organismu. Při sportu dochází k nedostatečné regeneraci unaveného organismu. Především mladí sportovci, příliš zaujatí svým tréninkem a neterpěliví, podceňují přípravné a zotavné procesy. Přitom v poslední době je již dostatečně známo, že regenerační aktivity ve sportu nabývají na významu. Sportovní věda jednoznačně dokazuje, že vrcholovým sportovcem nemůže být ten, kto si promyšleně nehledí svého těla a nenaučí se efektivně odpočívat. 

Sportovní masáže jsou upravenou formou rekondiční masáže. Mezi zásadní rozdíly patří prioritní zaměření masáže na svaly a svalové skupiny zapojované při konkrétním sportovním výkonu. Sportovní masáže doporučujeme před i po sportovního výkonu. Navozují vyšší svalovou aktivitu, pomáhají k prohřátí zatěžovaných partií a podobně jako jiné masáže přispívají k navození celkové duševní i tělesné pohody. Masáže sportovní a rekondiční může podstoupit každý bez doporučení lékaře. 

Indikace, kdy jsou vhodné:

-napomáhají regeneraci svalstva a tkání
-zvyšují prokrvení kůže a odstranění odumřelých částí
-podporují lymfatický a cévní systém v odplavování toxinů
-mírní bolesti pohybového aparátu a zlepšují jeho výkonnost
-zbavují pocitů ztuhlosti
-ideální doplněk k pravidelnému tělesnému cvičení a aktivitě

Kontraindikace, nevhodné :

-nejsou vhodné pro těhotné ženy, kvůli jejich intenzitě
-nevhodné pro pacienty s nádorovým onemocněním či zápaly a infekcemi


DŮLEŽITÉ!

Pro ošetření používám různé druhy olejů a bylinných přípravků, které se vždy přizpůsobuji individuálním potřebám pacienta.
Procedury jsou prováděny s plnou hygienou, diskrétností a intimitou.

Zamluvit si termín : zavolejte  601 372 351  nebo pošlete sms s textem: "chci objednat", ozveme se zpět jakmile to bude možné.

Máte otázky, napište mi @

Žádné komentáře: