Szukaj na tym blogu

Masaż Reiki

Masaż energetyczny Reiki  Masaż energetyczny jest jedną z form terapii Reiki, to subtelny dotyk, który wpływa zarówno na ciało fizyczne, jak i na wszystkie poziomy ciał energetycznych człowieka. Dotyk sprawia, że przepływa energia, poprzez skórę i układ nerwowy i dociera do każdego zakątka naszego ciała.Zgodnie z medycyną energetyczną organizm ludzki nie jest niczym innym jak tylko energią. Jego pierwsze zaburzenia manifestują się na poziomie energetycznym pod postacią różnych dysharmonii. Gdy osiągną odpowiednią intensywność widoczne są pod postacią symptomów fizycznych.
Terapia Reiki polega na przekazywaniu uzdrawiającej energii przesyłanej od terapeuty do pacjenta, poprzez delikatny dotyk rąk. Szczególne układy i pozycje rąk terapeuty jak również specjalnie dobrane miejsca energetyczne na ciele pacjenta i niepowtarzalny, relaksujący klimat zabiegów są charakterystyczne dla tej metody. Terapia Reiki może stanowić znakomite uzupełnienie terapii konwencjonalnej jako metoda wspomagająca.
Terapeuta wykonuje masaż całego ciała energią Reiki - osoba korzystająca z tego zabiegu jest całkowicie ubrana, leży na stole do masażu a ręce terapeuty poruszają się tuż nad nią.Korzystne działanie masażu energetycznego wynika z tego, że:
* powoduje on rozluźnienie całego organizmu,
* odblokowuje stłumione emocje,
* poprawia przemianę materii,
* korzystnie wpływa na układ nerwowy,
* uwalnia od ciągłego bólu głowy,
* odmładza ciało.

Długość terapii Reiki jest różna w zależności od schorzenia i osoby potrzebującej wsparcia energetycznego. Za każdym razem zarówno ilość zabiegów jak i częstotliwość jest dobierana indywidualnie dla każdej osoby. Korzystanie z masażu energetycznego Reiki wspiera w każdym dobrym działaniu, wzmacnia pozytywne intencje i twórcze myśli.
Zabieg ten równoważy nas na wszystkich poziomach naszego istnienia czyli ciała, umysłu oraz ducha. Jest bezpieczny dla kobiet w ciąży i osób w starszym wieku. Ponieważ Reiki oddziałuje na całą energetykę pacjenta , może być stosowana zarówno przy dolegliwościach fizycznych jak i przy problemach natury mentalnej.


 Zabiegi Reiki można z powodzeniem stosować u niemowląt, dzieci i zwierząt.

WAŻNE ! 
Do zabiegów stosuję różne rodzaje olejków zapachowych i preparatów ziołowych, które zawsze dostosowuję do indywidualnych potrzeb pacjenta.
Zabiegi odbywają się z zachowaniem pełnej higieny, dyskrecji i intymności.

Zapisz się na zabieg @
Masz pytania, napisz do mnie @

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz