vyhledat

Energetická masáž Reiki

Energetická masáž ReikiEnergetická masáž je jednou z forem Reiki terapie, jemným dotekem, který ovlivňuje jak fyzické tělo, tak všechny úrovně lidských energetických těl. Dotyk způsobuje tok energie přez kůží i nervovým systémem a zasahuje každý koutek našeho těla.Podle energetického lékařství není lidské tělo ničím jiným než energií. Jeho první poruchy se projevují na energetické úrovni v podobě různých disharmonií. Když dosáhnou odpovídající intenzity, jsou viditelné ve formě fyzických symptomů.
Energetická masáž Reiki zahrnuje přenos léčivé energie přenášené z terapeuta na pacienta, jemným dotykem rukou. Pro tuto metodu jsou charakteristické, speciální pozice ruk terapeuta , jakož i speciálně vybrané energetické body na těle pacienta a jedinečná relaxační atmosféra ošetření. 
Energetická masáž Reiki může být výborným doplňkem konvenční terapie jako podpůrná metoda.
Příznivý účinek energetické masáže vyplývá ze skutečnosti, že:

* způsobuje relaxaci celého těla,

* odemkne potlačené emoce,

* zlepšuje metabolismus,

* má příznivý vliv na nervový systém,

* osvobodí vás od neustálých bolestí hlavy,

* omlazuje tělo.

Délka masáže Reiki se liší v závislosti na stavu osoby, která potřebuje podporu energie. Pokaždé se pro každou osobu vybere jak počet procedur, tak frekvence. Využití Reiki energetické masáže podporuje v každé dobré akci.
Tato léčba nás vyvažuje na všech úrovních naší existence, tj. těla, mysli a ducha. Je to bezpečné pro těhotné ženy a starší osoby. 
Vzhledem k tomu, že Reiki ovlivňuje celou energii pacienta, může být použita jak pro tělesná onemocnění, tak pro duševní problémy.
Reiki ošetření lze úspěšně použít u kojenců, dětí a zvířat.


DŮLEŽITÉ!
Pro ošetření používám různé druhy aromatických olejů a bylinných přípravků, které se vždy přizpůsobuji individuálním potřebám pacienta.
Procedury jsou prováděny s plnou hygienou, diskrétností a intimitou.

Zamluvit si termín : zavolejte  601 372 351  nebo pošlete sms s textem: "chci objednat", ozveme se zpět jakmile to bude možné.


Máte otázky, napište mi @

Žádné komentáře: