vyhledat

Čokoládová masáž


Tato masáž je považována za královnu mezi masážemi. Je určená zákazníkům, kteří požadují maximální odpočinek a relaxaci celého těla. Tato čokoládová masáž obsahuje očistu těla peelingem, poté relaxační masáž speciální masážní čokoládou a závěrem čokoládový zábal celého těla. Jedinečný regenerační celek působí na všechny smysly lidského těla. Čokoládová masáž patří k výjimečným terapiím, uvolňuje namožené svalstvo a navozuje pocit dobré nálady a spokojenosti.

Čokoláda obsahuje důležité vitamíny, aminokyseliny, minerály a antioxidanty potřebné pro lidský organizmus. Díky masáži pokožka tyto látky vstřebává, masáž zanechává pokožku jemnou, vláčnou a dokonale vyhlazenou s vůní po čokoládě. Účinná látka theobromin zlepšuje činnost srdce. Čokoláda napomáhá k odplavení toxických látek z těla, detoxikací dochází k regeneraci a výraznému omlazení pokožky. Čokoládová masáž navíc působí k odstranění depresí a stresu, podporuje tvorbu hormonů radosti, zejména endorfinů a serotoninu, což napomáhá k zlepšení nálady.

Po čokoládové masáži Vás čeká voňavé zakončení ve formě harmonizujícího a jemně stimulačního čokoládového zábalu, který Vaše tělo i mysl dokonale uvolní… Vůně čokolády z těla Vás bude provázet celý den i dva. 

Indikace, účinky:

-působí proti stresu, povznáší náladu

-živiny v čokoládě snižují bolesti hlavy, zlepšují soustředění

-podporuje správnou činnost nervů

-působí proti stresu, napětí

-antioxidační látky v čokoládě zpevňují a regenerují cévy, čímž omezují vznik srdečních onemocnění

-vyhlazuje a zjemňuje pokožku

-detoxikuje organismus

Kontraindikace, kdy není vhodná:

-alergie na čokoládu

-infekční a horečnaté onemocnění

-kožní infekce

-těhotenství

-záněty

-nachlazení

DŮLEŽITÉ!

Pro ošetření používám různé druhy olejů a bylinných přípravků, které se vždy přizpůsobuji individuálním potřebám pacienta.
Procedury jsou prováděny s plnou hygienou, diskrétností a intimitou.

Zamluvit si termín : zavolejte  601 372 351  nebo pošlete sms s textem: "chci objednat", ozveme se zpět jakmile to bude možné.Máte otázky, napište mi @


Žádné komentáře: