Szukaj na tym blogu

czwartek, 1 czerwca 2017

Důležité informace / Ważne informacje

Vítám všechny čtenáře mé webové stránky.Před několika týdny jsem se přestěhovala se svým budoucím manželem do České Republiky. Jsem okouzlena touto zemí - lidmi, půdou a narodními zvyky. Mnoho let se zajímám o přírodní metody léčby, výživy a života. Získané znalosti  sdílím s uživateli na tomto webu a v mé ordinaci. Lidé ke mně přicházejí na terapie reiki, masáže, meditace-nauku meditace a relaxace. S lítostí jsem opustila své pacienty v Irsku, ale těším se na setkání s novými v Čechách. Není nutné být nemocným, aby jste přišli ke mě. Zvu Vás na terapie a sezení, díky kterým můžete odpočívat, relaxovat a najít klid ve své duši. Zlepšit fyzickou, emocionální a energetickou kondici . Naučím Vás, jak efektivně meditovat a jak pracovat s energii Reiki. Jako Mistr Učitel Usui Reiki jsem oprávněna k iniciaci svých studentů na 1, 2 a 3 stupeň Reiki. Nejdůležitější však je, že Vám mohu překázat inteligentní energii Reiki. To né já Vás léčím – to Vy se sami léčíte s pomocí Reiki.
Od této chvíle, speciálně pro mé české klienty - základní informace na mém webu - se objeví v českém jazyce.

Moje řada mistrů :  Mikao Usui, Chujiro Hayashi, Hawayo Takata, Phyllis Furomoto, Claudia Hoffman, Mary Shaw, Christine Henderson, Bruce Way, Ariane McMinn, Mona Khalaf, Dharmadevi, Aga Pasha

Vždy se můžete obrátit na mě :  e-mail  anebo zavolejte   +420 601 164 844 


Witam wszystkich czytelników mojej strony. 

Kilka tygodni temu, przeprowadziłam się wraz z moim przyszłym mężem do Republiki Czeskiej. Jestem zauroczona tym krajem - ludźmi, ziemią i  obyczajami. Od wielu lat zajmuję się zdobywaniem wiedzy o naturalnych metodach leczenia, żywienia i życia. Zdobytą wiedzą dzielę się z ludźmi na tej stronie oraz w moim gabinecie. Ludzie przychodzą do mnie na zabiegi terapeutyczne reiki, masaże, naukę medytacji oraz na sesje relaksacyjne. Z żalem zostawiłam swoich pacjentów w Irlandii ale też cieszę się na spotkania z nowymi w Czechach. Nie musicie być chorzy aby do mnie przyjść. Zapraszam na zabiegi i sesje, dzięki którym możecie odpocząć, zrelaksować się, wyciszyć. Poprawić kondycję fizyczną, emocjonalną i energetyczną. Nauczę was jak skutecznie medytować lub jak pracować z energią Reiki. Jako Mistrz Nauczyciel Usui Reiki jestem uprawniona do inicjowania swoich uczniów do 1, 2 i 3 stopnia Reiki. Najważniejsze jest jednak to, że mogę wam przekazać inteligentną energię reiki. To nie ja was leczę – to wy sami się leczycie z pomocą Reiki.
Od tej chwili, wszystkie podstawowe informacje na mojej stronie internetowej, pojawią się również w języku czeskim. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz